PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Firma nasza specjalizuje się w budowie, serwisie oraz legalizacji stacji paliw. Dzięki  zdobytym certyfikatom FLEXWELL oraz KPS (Kungsors Plast AB Sweden)  wykonujemy systemy paliwowe w najnowszych technologiach stosowanych na całym świecie.  Stosowany przez nas sprzęt oraz technologie zgodne są z systemami stosowanymi w Polsce.  

Do grona naszych klientów należą najwięksi potentaci polskiego rynku paliw, jak i prywatni inwestorzy. Dzięki zaufaniu naszych partnerów biznesowych wykonaliśmy kilkadziesiąt kompletnych instalacji paliwowych.

Jaso Serwis od początku swojej działalności stawiało na najnowsze rozwiązania techniczne oraz wiedzę wysoko wyspecjalizowanej kadry inżynieryjno-technicznej. Ich wiedza oraz nasze doświadczenie pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom wszystkich naszych partnerów. Stale podnosimy nasze umiejętności, by być idealnym partnerem dla Państwa biznesu. 

Jednym z czołowych produktów oferowanych przez nasza firmę są stanowiska zlewowe. Stanowią one estetyczny element stacji paliw, który pozwala rozwiązać problemy związane z rozładunkiem cysterny.  Stanowiska te cechuje wysoka jakość i ergonomia połączona z przystaną ceną.

Nasza firma oferuje również:

– montaż instalacji gazu płynnego propan-butan (LPG) do tankowania zbiorników samochodowych.

– budowa i wyposażanie myjni samochodowych, które w związku z rozwojem motoryzacji stały się nieodzownym elementem polskiego krajobrazu

– serwis stacji paliw.

– legalizacja stacji paliw.

 

Mam nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa podjęciem współpracy z naszą firmą. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

1

2